Сторінки

26 квітня 2012 р.

Украинский литературный подкаст и аудио-поэзия

Давно собиралась написать про Украинский литературный подкаст как еще одну возможность познакомиться с украинской литературой в исполнении современных писателей в аудиоформате.
Но сайт openstudy.org.ua сделал это на днях, так что просто препечатываю, дополняя свежими новостями из сегодняшней новостной ленты.

Укрлітподкаст: сучасні письменники про українську літературу
Тепер ранкові 30 хвилин можна приділити слуханню чудової української літератури від одного з найцікавіших україномовних подкастів. Український літературний подкаст — це читання та обговорення сучасними українськими письменниками, поетами та видавцями української прози та поезії. З кожного подкасту можна дізнатися не лише про творчість конкретного письменника чи поета, але й про літературні жанри, особливості мови, тогочасну історію та культуру. Окрім цього, гості подкастів розповідають про свої творчі плани та ідеї. Ведуча подкасту літературний оглядач УП Ірина Славінська. Укрлітподкаст – це ініціатива компанії PocketBook International та Obreey. Отже, якщо Ви хочете дізнатися що таке співомовка від Івана Малковича та послухати за що можна полюбити твори Івана Франка від Ірени Карпи, то завантажуйте його на iTunes або Obreey.

Для тих, хто хоче ще детальніше дізнатися про українську літературу, є можливість послухати творчість сучасних українських письменників у подкасті kabi.net. Kabi.net – це щотижневий аудіоподкаст, який записується під час зустрічі з молодими та вже відомими поетами і письменниками у львівській кав’ярні Кабінет. 117 випусків подкасту kabi.net можна прослухати та завантажити на сайті podcaster.org.ua
источник


И еще одна информация:  поэтический проект Audio-Poetry:



В социальной сети "Вконтакте" стартовал поэтический проект Audio-Poetry. 

Audio-Poetry — начальная платформа для создания объёмного архива аудио-поэзии. 

Проект подразумевает разнообразие авторов не только количеством, но и разноплановостью поэзии, тем, возраста. В этот архив будут входить авторы Украины, России, Белоруси. Те, кто сейчас на слуху, кто ещё не на слуху, те, кого больше нет с нами — это всё единая история, поэзия конца 20 века и по наши дни. 

В планах проекта — создание отдельного сайта, интернет-радио по тематике современной поэзии, где большее время эфирного времени будет транслироваться поэзия. Так же, создание фестивалей и концертов аудио-поэзии.
          подробнее 


Амбиции у создателей этого проекта большие, посмотрим, что будет реализовано, а пока что на странице проекта вконтакте уже можно много чего послушать.



Share |