Сторінки

24 жовтня 2016 р.

Рандеву на межі двох світів - приходьте!

Рандеву - це побачення, невипадкова зустріч у певний час у певному місті.

А ще це "приходьте" французською.

У моряків рандеву - це обумовлене місце зустрічі кораблів, що плавають нарізно.

А в програмуванні це взаємодія між паралельними процесами.

Отже, назва нашої виставки зовсім невипадкова!






27 жовтня, в четвер, о 15.00 запрошуємо вас на відкриття художньої виставки «Рандеву на межі двох світів» Олександри та Марини Авдєєвих.

Виставка розташована у релакс-зоні на 4-ому поверсі книгозбірні (вул. Героїв Крут, 2).

Ви матимете чудову нагоду зустрітись із творчими світами двох чарівних художниць – доньки  та матері дитини з особливостями розвитку.

Також ви познайомитесь із ініціативною групою батьків, що виховують дітей із аутизмом, дізнаєтесь про деякі факти та міфи про людей з розладами аутичного спектра та зможете долучитися до інформаційної кампанії про аутизм як волонтери або друзі «зачарованих дітей»

Олександра Авдєєва народилась 31 серпня 2001 року.
«Як всі маленькі діти, Саня почала малювати в 1,5-2 роки. Звичайно, на початку це були різнокольорові дитячі каракулі, Саша могла малювати годинами. І полотном слугували не тільки альбоми, але й стіни нашої квартири. У 5 років Саша стала власником особистого комп'ютера, і малювання перейшло в графічний редактор. З 6-ти років з нею займається педагог художньої школи Ганна Олегівна Файнштейн. Роботи Олександри брали участь у виставках «Осінній вернісаж» в Херсонському палаці молоді в 2011, 2014, 2015 роках.
Минулої зими в школі № 28 була персональна виставка Сашиних робіт» (Марина Авдєєва)

Марина Авдєєва робить чудові жіночі прикраси, які ви зможете подивитись на виставці і навіть взяти участь у дефілє.

Виставка буде діяти до кінця року.

Більше інформації - в Центрі для читачів з особливими потребами.
Контакти: 0552 266 397, моб. 067 552 61 07, Наталія Мірошніченко

А цей чарівний котик - робота Олександри Авдєєвої - запрошує вас особисто!



18 жовтня 2016 р.

Круглий стіл із питань вирішення актуальних проблем незрячих херсонців



13 жовтня, у Всесвітній день зору та напередодні Міжнародного дня Білої тростини, у стінах бібліотеки відбувся круглий стіл із питань вирішення актуальних проблем незрячих херсонців.

Присутні – незрячі, що активно користуються тростиною, молодь з обмеженнями зору, що потребує таких навичок, тифлопедагоги, корекційні педагоги дошкільних та шкільних навчальних закладів, представники Центра зайнятості, Українського товариства сліпих, батьки незрячих дітей – активно обговорювали необхідність навчання орієнтуванню у просторі дітей шкільного віку. Адже перші кроки з білою тростиною незрячий малюк робить у спеціалізованому дитсадку під керівництвом тифлопедагога, а потім дитина йде у школу, і дуже бажано закріпити та розвинути отримані знання.

Сподіваємося, що це незабаром стане можливим, і у школі №11 запрацюють курси з орієнтування, де інструктором буде незрячий викладач.

Під час спілкування за круглим столом учасники поділилися своїм досвідом користування білою тростиною і обговорили можливі шляхи працевлаштування незрячої людини на курси з орієнтування.

Отже, будемо чекати приємних новин, а потім зберемося знов, щоб вирішити, як навчити користуватися білою тростиною дорослу людину в Херсоні, бо поки що для мешканців області це можливо лише у столиці.





10 жовтня 2016 р.

Прес-анонс події до Міжнародного дня Білої тростини

Піктограма людини з тростиною


ПРЕС-АНОНС   

13 жовтня о 15.00
запрошуємо вас на обговорення за круглим столом питань орієнтування у просторі незрячих людей та необхідності навчання цій навичці дітей та дорослих з обмеженнями зору.

Захід відбудеться напередодні Міжнародного дня Білої тростини, в ньому візьмуть участь тифлопедагоги, педагоги корекційних закладів дошкільної та шкільної освіти, батьки незрячих дітей, дорослі незрячі херсонці, що активно користуються тростиною для пересування по місту, соціальні працівники.

За результатами круглого столу буде оприлюднене звернення про необхідність викладання орієнтування у просторі як кроку до самостійності в загальноосвітній школі №11, де навчаються діти з обмеженнями зору, та прохання виділити кошти на навчальний курс з орієнтування.




Місце проведення – вул.Героїв Крут, 2, Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара, 3-ий поверх, Центр екологічної інформації.

Контактна особа – Мірошниченко Наталія Олексіївна, тел. 266-397, моб. 067 552 61 07





2 жовтня 2016 р.

День библиотек - праздник книги и чтения!

День библиотек  - праздник чтения и книги!
Самая большая  и старая библиотека региона была рада принять в свои объятия молодых читателей и любителей книги - волшебных детей и их мамочек.


Только в этот день можно встретить в библиотеке разных волшебных персонажей - королев чтения, которые с радостью проведут тебя в удивительный мир:



В этом мире живут старые и очень старые книги:



Большие и маленькие книги:


Разные приспособления для рассматривания и интерактивного чтения и обучения:




Масса уютных уголков, где можно уединиться с книгой, особенно если ты не любитель шума и гама:



И даже есть возможность наблюдать праздник чтения чуть со стороны, что немаловажно для человека с аутизмом:




Приключения волшебных ребят в библиотеке только начинаются.
Следите за обновлениями блога, - и всегда рады вас видеть!

Больше фоток тут