Сторінки

28 березня 2012 р.

Андрей Курков о развитии библиотек

В мартовском выпуске Библионовостей - интервью с Андреем Курковым, в котором он делится своим видением путей развития библиотек, говорит как о традиционной их роли:

Интервью с Курковым
А.К.: У бібліотеках я буваю досить часто. Коли я працював над романом «Садівник із Очакова», – а у це місто в Миколаївскій області я приїжджав багато років з сім’єю відпочивати – то, звісно, прийшов до міської бібліотеки і
познайомився з директором і працівниками. Я справедливо вирішив, що вони повинні багато знати про недавню історію міста. Мені дійсно допомогли: не лише знайшли мешканців, які змогли розповісти про життя у місті в1950-1960 рр., але й на моє прохання проглянули підшивки газет того часу.
Потім вони просканували ті статті, які могли мене зацікавити, і надіслали мені їх електронною поштою, за що я
їм дуже вдячний.


так и о новых направлениях работы (которые на самом деле вполне себе старые)
 Я люблю бібліотеки, які стають культурними центрами і крім традиційних бібліотечних послуг  займаються  ще  й  організацією  громадського  і  культурного життя  на  «своїй  території».
 Мне кажется, человек танцующий и поющий тоже смотрится в библиотеке вполне естественно. Вот так открывалась у нас в прошедшее воскресенье очередная фотовыставка (Артём Марьянский, «Recherche la femme»):




 больше фото- в альбоме "17 мгновений жизни библиотеки"

Курков о профессии библиотекаря:
 бібліотекар майбутнього,  як  я  його  бачу,  –  це  людина,  яка  може  дати  не  лише  поради  щодо книг і періодичних видань, а й спеціаліст із комунікацій та інформаційних технологій, консультант із отримання вищої освіти.
Кстати, если вы что-то пропустили: первая встреча пользователей твиттера на Херсонщине прошла тоже в библиотеке - в рамках Дня полезного и безопасного интернета:




    ссылка на видео



                                   
Share |